revin :( inca nu mi-a venit
am luat prima pastila postinor 2 dupa 68 de ore iar a doua dupa 80.menstruatia trebuia sa imi vina pe 27.12 si suntem in 1.01 si inca nu mi-a venit.este vreun risc? va rog un raspuns ca nu mai rezist de la cat m-am stresat zilele astea
3 comentarii
Nu stiu sa iti raspund la intrebarea ta dar raman uimita de reactia unor fete.dar e asa de greu sa te protejezi daca nu vrei sa ramai insarcinata??????? suntem in 2008...s-au inventat ceva metode cotraceptive pana acum...sau voi le asteptati pe astea noi din 2008???
e posibil sa iti intarzie din cauza postinorului..dar fa-ti un test de sarcina k sa fii sigura;)
Postinorul iti poate intarzia pana la 5 zile sau mai mult. maxim o saptamana. gen
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Postinor-ul
- 4abuz de postinor
- 5mai pot lua contraceptive de urgenta desi am mai luat in urma cu o luna si 4 zile?
- 2anticonceptionale sau pilula de urgenta
- 4menstruatie dupa postinor
- 3Postinor - efecte secundare
- 5ce sa fac.. sa iau pilula de a doua zi?
- 4Postinor 2 desi el nu a ejaculat
- 10dupa menstruatie am avut si am scurgeri ca si cum ar fi in prima sau ultima zi
- 2Nu imi vine menstruatia...help
- 10Absenta menstruatie
- 6la 4 ore dupa ce s-a rupt prezervativul, am luat Postinor... sunt insarcinata?
- 4administrare postinor2 la o sapt dupa de la ultima administrare tot cu postinor 2
- 2Pot ramane insarcinarta?
- 1lipsa menstruatie dupa anticonceptionale
- 2postinor 2, test de sarcina negativ..
- 1E posibil?
- 3Nu mi-a mai venit de 5 luni
- 0Lipsa menstruației in pauza de 7 zile a contraceptivelor
Mai multe informații despre: Contraceptia de urgenta postinor absenta menstruatiei
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
