Rosu

19-01-2011
Arhimede
Nu este medic/terapeut
Arhimede
De cateva zile a inceput sa ma doara testiculul stang si sa apara o pata de culoare rosie la baza penisului. Testiculul este si putin umflat. Am citit in niste postari anterioare ca ar putea fi din cauza blugilor. Intr-adevar, am purtat niste blugi care din cand in cand erau "incomfortabili". Ce as putea avea?
1 comentarii
0
20-01-2011, ora 19:19
Arhimede
Nu este medic/terapeut
Arhimede
Nu raspunde nimeni?:(
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.