Salutare tuturor !!

12-12-2015
SR21
Nu este medic/terapeut
SR21
Am o problema careia nu ii gasesc raspunsul ! de 3 zile fac un tratament prescris de medicul ginecolog ! Acesta consta in Dalacin(antibiotic) o data la 12 ore, nistatina si metronidazol (1 la 8 ore) + spalaturi cu ceai de musetel/ceai Ginosept si ovule ! De cand am inceput tratamentul si eu si prietenul meu(care face acelasi tratament cu exceptia spalatutilor si a ovulelor ) avem mancarimi si usturimi in zona genitala. cel putin la mine sunt foarte accentuate ! e o mancarime care pleaaca din interior si afecteaza inclusiv labiile.Am si senzatia de arsura si pielea este putin rosie in zona respectiva ! Poate cineva sa ma ajute cu un raspuns va rog ?! multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.