Sangerari vaginale anormale

12-03-2016
Anonim9612
Nu este medic/terapeut
Anonim9612
Buna ziua! De 6 zile, am sangerari vaginale si nu sunt sangerarile normale ale menstruatiei. Cu o saptamana inainte am avut parte de niste lovituri mai severe in vagin. Practic acelea au provocat sangerarea care m-a tinut 6 zile. Este ceva grav? M-am gandit ca poate este de la ruperea hinenuli, deoarece eu am avut doar un singur act sexual acum un an si m-am gandit ca poate nu s-a rupt cum a trebuit himenul, dar nu stiu, am sangerat aproape o saptamana. Sa fie cumva vreo inflamatie? Sau vreo boala? Tin sa mentionez ca nu am avut contact sexual acum! Va multumesc
1 comentarii
0
12-03-2016, ora 20:07
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Sangerarea mai multe zile in afara menstrei e urgenta medicala. Mergeti in Urgenta la ginecolog. Vi se face consult si analize pe loc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
13-01-2023, ora 13:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții (scurgeri) vaginale albicioase - normale sau nu?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.