Sarcina fara simptome
Bună ziua!Sunt o fata de 23 de ani și as dorii sa știu daca s-o alte femei au mai fost în situația mea și dacă îmi pot impartasii experienta voastră.Eu sufăr de un chist și nu prea sunt mari șanse sa rămân insarcinata dar de vreo 3 luni și un pic mam îngrășat ft tare am stare de oboseala amețeală și simt o presiune în stomacul meu.De 2 săptămânii mi se face rău de la anumite mancaruri și dorm mai mult decât de obicei iar burta mea s a marit.Am făcut mai multe teste de sarcina și au ieșit negative.Peste o sapt am programare la doctor, ceea ce vroiam sa știu dacă poți sa fi gravida chiar dacă îți arată testele negative și nu prea ai cine știe ce simptome.Mentionez ca în fiecare luni timp de 4 luni menstruația mea a fost 1 -2 de culoare mai roz.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 26Cum aflu sigur daca sunt gravida?
- 3test de sarcina negativ...dar am unele simptome de sarcina
- 5o linie roz la testul de sarcina... ce inseamna?
- 5imi intirzie ciclul de 2 saptamini
- 5sex neprotejat, mentruatie intarziata, test de sarcina negativ...
- 4ajutati-ma!!!nu mai stiu ce sa cred
- 5Test concludent la 26 de zile de la contact?
- 6menstruatie intarziata, test de sarcina - negativ
- 1Testul de sarcina - la cate zile de la contactul sexual se face?
- 0Sarcină sau nu?!
- 1Dupa cat timp pot face un test de sarcina?
- 0Cerazette
- 2As avea ceva sanse sa fiu insarcinata ?
- 1Exista posibilitatea unei sarcini?
- 0Despre sarcina..
- 0Sa fie sarcina ?
- 1Sarcina
- 0Test de sarcina pozitiv?
- 1Când pot face testul de sarcina?
- 1Testul de sarcina ultrasensibil
Mai multe informații despre: testul de sarcina primele simptome de sarcina teste de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: