Scurgeri maronii și roșii uneori cu mucus, sunt insarcinata în 8 săptămâni
Buna ziua. Sunt insarcinata în 8 săptămâni, în urma cu 7 zile am fost internata la maternitate cu dezlipire de sac gestational de uter, am urmat tratament și am făcut o ultima ecografie acum 2 zile și este lipit la loc, în schimb am scurgeri maronii și roșii uneori cu mucus, doar pe hârtie când șterg asa, îmi apar, ecografie arata bebelușul bine, în schimb nu stiu de unde vin scurgerile astea. Mulțumesc mult!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: