ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

scurgeri gelatinoase

12-10-2014
SABRINA96
Nu este medic/terapeut
SABRINA96
Buna am si eu o problema i-au anticonceptionale Rigevidon28 si am intrerup in primele trei zile dupa incheierea ciclului, in perioada acestor 3 zile am intretinut relatii sexuala cu logodnicul meu si acesta a ejaculat in mine, apoi am inceput sa i-au din nou anticonceptionale.Dupa cateva zile a inceput sa imi curga sange, dupa doua zile de sangerare a inceput sa fie o scurgere de sange inchis la culoare si gelatinos si urinez foarte des.
Este posibil sa fie o sarcina sau altceva mai grav ? va rog din suflet sa ma ajutati. Va multumesc !
2 comentarii
0
14-10-2014, ora 08:56
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Orice contact sexual neprotejat poate avea ca efect o sarcina, iar in cazul dvs. este recomandat sa mergeti la o consultatie la un control ginecologic si eventual un examen de secretie.

O zi placuta!
0
14-10-2014, ora 13:12
SABRINA96
Nu este medic/terapeut
SABRINA96
Va multumesc din suflet. Am facut testul de sarcina dar nu sunt gravida.. o sa merg la un control ginecologic
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.