Scurgeri maronii in saptamana 7 de sarcina

26-12-2018
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Buna, sunt Kory si sunt noua pe acest forum.Sunt insarcinata in 7 saptamani, in 24 dec am avut al doilea ecograf si mi-au spus k e copilul ok dar in 24 si azi am avut scurgeri maronii si durere de spate, dar ieri nu am avut nimic.as vrea sa stiu daca e posibil sa pierd copilul daca in urma cu 2 zile am vazut cum i-a batut inimioara, precizez k sunt in uk si aici pana la 12 sapt iti spun k e orice possibil si k e normal aceste scurgeri.Va rog am nevoie de un sfat pt k in urma cu cativa ani am avut un avort spontan si imi doresc acest copil mai mult ca orice pe lumea asta.
3 comentarii
0
27-12-2018, ora 01:41
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Va rog am nevoie de un raspuns cat mai urgent!!
1
27-12-2018, ora 11:49
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

va recomandam sa mergeti la un medic acolo, nu va poate raspunde nimeni correct pe internet; exista posibilitatea sa nu fie nimic alarmant la fel cum exista posibilitatea sa pierdeti sarcina, acest lucru depinde de organismal dvs, calitatea sarcinii; este foarte dificil sa va spuna cineva aici daca este sau nu grav; singurul care poate sa va evalueze sarcina este medical

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
0
28-12-2018, ora 00:24
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Buna din nou, din pacate sunt in Anglia, am fost la un ecograf de urgenta si au zis k bebe e bine, am vazut bataile inimii dar nu au stiut sa-mi spuna de ce am aceste scurgeri. Ei zic k tot ce pot sa fac e sa astept si daca imi vine sange curat sa merg de urgenta dar k in rest nu pot sa faca nimic
Normal maine ar trebui sa-mi vina menstruatia daca nu as fi insarcinata, e posibil sa fie din acea cauza, precizez k sunt f speriata pt k am mai avut cu trei ani in urma un avort spontan la 8 saptamani.
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
Pacienții Proctoline se bucură de tratamente fără anestezie generală, fără operație chirurgicală, fără durere și fără internare. Experiența de 20 ani în România și peste 30 de ani în lume ne recomandă! Ne tratăm pacienții cu discreție și respect. Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.