scurgeri penis excitare

24-06-2008
stefan86
Nu este medic/terapeut
stefan86
buna ziua, am o problema, cand sunt cu prietena si ma excit, chiar putin, am o scurgere incolora din penis, as putea spune k e lichid de ungere :)), dar totusi e oarecum jenant, as vrea sa stiu care sunt cauzele si dak se pot remedia, multumesc anticipat
8 comentarii
0
07-09-2008, ora 00:00
bogdan82
Nu este medic/terapeut
bogdan82
si eu am aceeasi problema, uneori numai cand ma gandesc la ceva cu coloratura erotica mi se scurge acest lichid, ... in fine, nu e ceva grav sau anormal, am inteles ca depinde de barbat
0
06-12-2008, ora 01:51
Zond
Nu este medic/terapeut
Zond
Este perfect normal, acel lichid permite "alunecarea" spermei si se elibereaza in timpul excitatiei. Toti barbatii il au. Cititi si voi despre sex, informativa!
0
06-12-2008, ora 02:22
Zond
Nu este medic/terapeut
Zond
Lafel si la femei prin excitatie se dilata vaginul si secreta acea substanta care permite alunecarea penisului. De aici si expresia "sunt uda" ca sa stiti si voi. Din cauza asta la sexul anal se foloseste lubrifiant pentru ca anusul nu secreta acel lichid.
-

Am deviat de la subiect, dar vroiam sa las putina informatie suplimentara.
0
23-07-2009, ora 12:54
poly
Nu este medic/terapeut
poly
Ceasi problema am si eu si imi este frica sa nu ramana insarcinata din cauza aia daca imi poate sa imi raspunda cineva ar fi de toarte mare ajutor
0
23-07-2009, ora 14:08
stefan86
Nu este medic/terapeut
stefan86
pai exista un risc sa ramai insarcinata, mai ales dak scurgerea se produce in vagin, deoarece in acesc lichid preejaculator se poate gasi o mica cantitate de spermatozoizi, asa k ar fi mai bine sa ai grija
0
23-07-2009, ora 14:17
poly
Nu este medic/terapeut
poly
Merci pentru raspuns
0
10-01-2011, ora 11:42
bgc
Nu este medic/terapeut
bgc
sal azi am fost la doctor ! la dermato venerice la spitalul militar si mia zis ca e ceva normal :( eu sincer nu prea is de acord pt ca la un sex oral ce facii ????ungii femeia in gura cu lichidul respectiv :( mi a dat bilet de trimitere sa imi fac totusii analize la urina si la secretie. ori cum o sa vad ce e de facut si va anunt :P
0
05-12-2015, ora 19:55
speed95
Nu este medic/terapeut
speed95
Buna Ziua ! Aceasi problema am si eu.Mereu cand ma vad cu prietena mea, si ne luam in brate, ne sarutam..am o scurgere incolora care este destul de jenanta, , Cum sa fac sa scap de aceasta problema :( ??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •