Se mai poate scurta nasul prin rinoplastie?

40 comentarii 1 2
0
20-11-2014, ora 00:16
aida22
Nu este medic/terapeut
aida22
Salut! Va rog sa-mi spuneti cele care v-ati operat la domnul dr. Antohi cat v-a costat. Va multumesc! Va doresc multa bafta!
0
28-11-2014, ora 00:28
Anda R
Nu este medic/terapeut
Anda R
Astept si eu pareri despre Dr Antohi. Cum a decurs operatia? Multumite de rezultat?
0
28-12-2014, ora 12:02
marian890
Nu este medic/terapeut
marian890
buna ziua vreau sa imi fac si eu o operatie in vara asta de rinoplastie la doctorul iulian ghimisdin bacau ati mai fost operat la el ce parere aveti ?
0
22-01-2015, ora 00:12
dr3amer
Nu este medic/terapeut
dr3amer
Pana la urma am ales pe doctorul Popescu si sunt 100% multumita de rezultat. A fost cea mai buna alegere pentru mine
0
04-02-2015, ora 13:44
stancu simona
Nu este medic/terapeut
stancu simona
buna fetelor...asa cum si eu v am citit postarile inainte de operatie pentru a mi face o parere despre o rinoplastie si am reusit sa ajung la niste concluzii, asa as vrea sa va impartasesc experienta mea pentru a va ajuta... acum o luna am fost la 3 consultatii la 3 doctori diferiti, dr Lascar, dr Nitescu si dr Antohi.in urma acestor consultatii am decis k dr Antohi ma va opera...m am operat acum 3 saptamani si totul a fost mai mult decat ok..este un un doctor cu experienta, ff amabil...operatia a fost destul de dificila deoarece eu nu respiram deloc pe nara dreapta...plus de asta aveam o operatie nereusita facuta la 18 ani de un orelist.dr Antohi a rezolvat greselile acelui doctor, mi a indreptat nasul, mi a facut 2 nari micute pe care am inceput sa respir imediat dupa ce mi au fost scoase cele 2 tubulete de silicon...consultatiile de dupa operatie sunt gratuite...sunt fff multumita de decizia luata si l recomand pe dr Antohi tuturor celor care isi doresc nu doar o rinoplaste ci orice interventie plastica.
0
16-04-2015, ora 15:43
this_is_my_life
Nu este medic/terapeut
this_is_my_life
buna! sunt noua pe acest forum si n-am citit toate comentariile...imi puteti spune ce parere aveti despre doctorul kasem?ma interseaza rinoplastia si daca este cineva care s-a operat la el :)
0
27-04-2015, ora 17:32
stella_luna
Nu este medic/terapeut
stella_luna
Buna! Doctorul Ciolacoff colaboreaza si cu Prof. Dr. Ciuchi..specializat in O.R.L..
1
19-07-2018, ora 16:05
v.bianca
Nu este medic/terapeut
v.bianca
S a operat cineva la dnul Zamfirescu (clinica Zetta) ori la dnul Pooescu Marius? Ati fost multumite?
0
19-09-2018, ora 09:14
v.bianca
Nu este medic/terapeut
v.bianca
buna fetelor! alaltaieri mi am operat nasul. nu am vanatai pe fata, insa am una f mare pe interiorul buzei de sus, iar buza este fff umflata. a mai patit cineva asa ceva? cum ati rezolvat? pls, helpppp!
0
27-01-2019, ora 11:17
Mihaela-eve
Nu este medic/terapeut
Mihaela-eve
Buna! Ma interesează sa mi fac o rinoplastie la doctorul Marek valcu! Ce mi puteți spune despre dansul sau experiențele cu acesta cei care ați fost la clinica acestuia? Va multumesc și astept răspunsuri!
Adaugă un comentariu / răspuns
40 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Complicațiile rinoplastiei
  •