se poate sa fiu insarcinata?:((
ultimul contact sexual l-am avut pe 9 martie...neprotejat...nu si-a dat drumul in mine.ciclul mi-a venit normal de atunci...doar ca dupa ce trece menstruatia...la vreo saptamana..elimin un likid..mai gros...si cateodata...cu putin sange...dar nu mereu...si nu pana la urmatoare menstruatie...doar cateva zile...oare de la ce sa fie?test de sarcina mi-am facut si a iesit negativ...dar se poate sa fi ramas insarcinata sau de la raceli?va rog sa-mi dati un raspuns.va multumesc
2 comentarii
va rog mult da-ti-mi un raspuns..nu stiu ce sa mai fac
Insarcinata nu cred ca sunteti, mai ales daca testul de sarcina a iesit negativ.Ceea ce vi se intampla este probabil raspunsul organismului dumneavoastra la ovulatie.Din cate spuneti sunteti la ovulatie in acea perioada.
Toate cele bune.
Toate cele bune.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3pot ramane insarcinata?
- 4care este probabilitatea sa fiu insarcinata? va rog!
- 2am facut sex neprotejat cu prietenul meu si mi-a intarziat mestruatia cu 5 zile
- 4am simptomele de sarcina... oare sunt insarcinata?
- 5Utilizez Yasmin si imi intarzie ciclu. Pot fi insarcinata?
- 2sunt insarcinata?
- 12sunt oare gravida???
- 4sunt gravida ?
- 6Am simptome de sarcina... sunt insarcinata ?
- 3Sarcina la o zi dupa menstruatie?
- 6Am menstruatia foarte regulata, acum mi-a intarziat
- 7please help: i-a intarziat menstruatia sau e insarcinata?
- 4posibila sarcina?
- 1ajutor: am sanse sa fiu insarcinata?
- 7sunt sanse sa fiu insarcinata?
- 17Am nevoie de un raspuns, va rog! Sunt insarcinata?
- 0Insarcinata?
- 1Este sau nu o sarcina?
- 4Sex si sarcina
- 0Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: