secretie vaginala

16-12-2011
elena2525
Nu este medic/terapeut
elena2525
buna ziua, am 25 de ani si am unele nelamuriri in privinta unor secretii vaginale care le am de ceva timp..la 16 ani am avut o hemoragie puternica, in urma vizitei la medicul ginecolog mi s-a spus ca din cauza dereglarilor hormonale..am urmat tratament dar de atunci am ramas cu o secretie vaginala anormala zic eu..de atunci am mai fost la alti medici care au diagnosticat diferite infectii, raceli, chiar un chist pe ovarul drept..am urmat tot felul de tratamente cu pastile, ovule, ceaiuri...ce as putea sa fac sa scap de aceasta secretie, pentru ca este un pic cam incofortabila..va multumesc;
3 comentarii
0
16-12-2011, ora 16:26
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Trebuie sa afli care e cauza acestor secretii. Fa-ti PAP ca o sa-ti ceara orice ginecolog si analiza secretiei, plus antifungigrama si anbiograma. Toate la aceeasi recoltare. Alta cale corecta nu e sa afli ce e si ce trebuie facut tintit, nu la nimereala.
Sanatate!
0
16-12-2011, ora 17:38
elena2525
Nu este medic/terapeut
elena2525
multumesc pentru raspuns.voi consulta inca un medic si voi face analizele specificate de dvs.
0
17-12-2011, ora 16:50
cristinaCT
Nu este medic/terapeut
cristinaCT
Buna ziua, va rog sa ma ajutati si pe mine cu informati si tratamente naturiste pentru cancerul la stomac...Va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •