senzatie de urinare si dureri de burta

08-08-2013
kzanxloxk
Nu este medic/terapeut
kzanxloxk
Salut, am si eu o problema care ma cam nelinisteste. Aseara am facut sex la telefon cu prietena mea si dupa ce m-am masturbat si am ejaculat, am simtit o oarecare jena ca si cum mi-ar mai fi ramas sperma in penis. Apoi m-am dus sa ma spal la penis, am inceput sa am o senzatie de urinare, iar in scurt timp a inceput sa ma doara si burta in zona vezicii. Asta se intampla cam pe la 4 dimineata, iar de atunci si pana acum, la 2 dupa-amiaza, senzatia de urinare pur si simplu nu dispare. Am urinat, cred, de cel putin 25 de ori si ori de cate ori urinez, dupa ce termin senzatia ramane acolo. Si inafara de chestia asta, penisul mi-a devenit oarecum tare desi e in stare flasca. Nici nu pot sa ajung la un doctor. Daca aveti vreo idee despre ce ar putea fi, va rog spuneti-mi si mie pana nu disper. Multumesc.
1 comentarii
0
08-08-2013, ora 15:18
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Trebuie sa mergi la urolog, altfel iti poti complica situatia. Simptomele tale pot fi de la vezica, prostata sau cu plecare de la rinichi. Si poate fi infectios sau nu. Si in fiecare situatie in parte tratamentul e diferit. Deci trebuie sa mergi la medic, nu astepta sa treaca de la sine. Si in nici un caz nu lua antibiotice fara prescriptie, iti poti face mai rau, iar analizele sa-ti iasa cu rezultate false. Nu-i nici o rusine, mergi la medic.
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Urinarea nocturnă, redusă prin limitarea aportului de sare
  • Durerea de burtă
  • Febră și urinări frecvente - ce ar putea fi
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecțiuni posibile
  • Din ce cauză mergi des la toaletă
  • Durere de burtă
  •