sex in prima zi dupa terminarea menstruatiei

21-12-2007
nokia
Nu este medic/terapeut
nokia
am si eu o intrebare...in prima zi dupa terminarea menstruatiei (deci in perioada fertila )in timpu unui "joc" cu pr meu, acesta a ejacuat...si este ff posibil k lichidul preejacuar sa mi fi atins vaginul...speriati la 2 ore dupa fapt...am luat postinor2..mentinoez k sunt virgina dar am inteles(citind pe alte site-uri )...k exista posibilitatea sa raman insarcinata fiind si virgina...as vrea sa va intreb care sunt sansele sa fiu insarcinata...postinor l-am luat conform prospectului la 2 ore dupa fapt, prima pastila...si la 12 ore dupa prima pastila am luat-o si pe cea de a2a...si trebuie neaparat sa sangerez in prima saptmana de la luarea postinorului?care sunt sansele sa fiu insarcinata?va rog am nevoie de un raspuns...sunt disperata:-<
2 comentarii
0
21-12-2007, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
nu e neaparat sa sangerezi, poate ti se va deregla putin menstruatia.Poti ramane insarcinata si dak esti virgina, din ceea ce ai zis tu, slabe sanse.Adik, dupa parerea mea sansele sunt 0, avand in vedere ca ai luat si postinor corect. relax :)
0
04-01-2008, ora 00:00
eo
Nu este medic/terapeut
eo
in prima zi dupa terminarea menstruatiei nu esti in perioada fertila.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •