testul de sarcina ngativ.. sunt totusi insarcinata?

02-10-2008
anonima12
Nu este medic/terapeut
anonima12
buna am facut sex neprotejat cu prietenul meu...dar nu sa terminat in mine..am facut un test de sarcina si mia iesit negativ.iar dupa o saptamana am mai facut unul diminetata si tot negativ mia iesit..menstruatia mia venit normal.nu am greturi doar niste dureri balonari la burta dar nu tot timpul.dar vreau sa stiu chiar dak nu sa terminat in mn am inteles k inainte acesta elimina un lichid care contine spermatozoizi..dar dak testele miau iesit negativ?asi putea fi?..va rog mult sami raspuneti k sunt stresata..va multumesc
4 comentarii
0
03-10-2008, ora 00:00
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
probabil este stressul cauzat de teama că eşti gravidă... la 14 zile de obicei testul de sarcină spune dacă eşti gravidă sau nu cel mai sigur... balonările pot fi de la orice...
0
03-10-2008, ora 00:00
anonima12
Nu este medic/terapeut
anonima12
multumesc foarte mult de raspuns...
0
03-10-2008, ora 00:00
anonima12
Nu este medic/terapeut
anonima12
multumesc foarte mult de raspuns...
0
03-10-2008, ora 00:00
anonima12
Nu este medic/terapeut
anonima12
multumesc foarte mult de raspuns...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testul de sarcină care ar putea identifica sarcina gemelară și riscul de avort
  • Testele de sarcină
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •