Simptome sarcina
Buna fetelor. As dori ca cele care ati trecut prin sarcina sa ne spuneti si noua celor care incercam sa avem un bebe care au fost primele simptome, si la cat timp după conceptie.
Noi incercam sa facem bebe de luna trecuta, luna asta am avut contact neprotejat in toate zilele fertile, si acum mai sunt 4 zile pana ar trebui sa vina musafirii... Nu stiu daca e probabil sa am simptomele unei sarcini de pe acum, dar am sanii sensibili, nu foarte tare, iar ieri am avut niste greturi.. Inainte, nu ma dureau sanii niciodată aproape de menstruație.
Probabil ca noi, cele care ne dorim ne inducem singure aceste stari..
Noi incercam sa facem bebe de luna trecuta, luna asta am avut contact neprotejat in toate zilele fertile, si acum mai sunt 4 zile pana ar trebui sa vina musafirii... Nu stiu daca e probabil sa am simptomele unei sarcini de pe acum, dar am sanii sensibili, nu foarte tare, iar ieri am avut niste greturi.. Inainte, nu ma dureau sanii niciodată aproape de menstruație.
Probabil ca noi, cele care ne dorim ne inducem singure aceste stari..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Sarcina si riscuri
- 2E posibil sa fiu insarcinata?
- 1Un raspuns va rog frumos
- 0Simpomele sarcinii
- 0Sunt insarcinata?
- 0Simptome de sarcina sau anexita?
- 0Posibil sa fiu insarcinata ?
- 0Dureri lombare joase acute in primul trimestru de sarcina?!
- 0Pata de implatare
- 2Test de sarcina pozitiv
- 1Sarcina fara simptome!
- 0Menstruație peste sarcina?
- 0Sa fie sarcina ?
- 2Sarcina?
- 0Oare o fi sarcină
- 2Sarcina?
- 0Scurgere Roz
- 1Sunt șanse sa fie sarcina?
- 0Exista o probabilitate de sarcina ???
- 3Sarcina in stare incipienta?
Mai multe informații despre: primele simptome de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: