Sunt șanse sa fie sarcina?

12-02-2022
rebecam2555@gmail.com
Nu este medic/terapeut
rebecam2555@gmail.com
Buna. Sunt noua pe acest forum si nu prea știu cum merge. Am o nelămurire si orice răspuns e bine venit. Am o menstruatie neregulata dar ultimele doua luni a veni regulat. Luna trecuta am avut pe 6 ianuarie iar pe 1 februarie am avut 3 zile scurgeri maronii spre roz. Menționez ca am avut ușoare crampe, nu destul de puternice ca la menstruație cu ușoare înțepături in partea stânga jos si stari de rau, durere de cap si stare de voma. Acum suntem in 13 și nu a venit. Posibil sa fie aceea menstruatia? Am sanii putin măriți si burta un pic umflata in partea de jos. Am făcut și înainte cu 3 zile test, si dupa 3 zile de întârziere inclusiv astăzi dar tot negativ. Mai sunt șanse, mi as dori tare mult un copil. Oare sa fi făcut testul prea devreme? Au trecut totuși 8 zile. Programare la ginecolog am peste 2 săptămâni. Mulțumesc
1 comentarii
1
12-02-2022, ora 16:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Buna!
Test dupa 7 zile intarziere sau la 3 saptamani dupa ultimul contact neprotejat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •