simt o durere undeva in spatele testiculelor

28-10-2008
alexvl
Nu este medic/terapeut
alexvl
am o poroblema legata de penis si testicule. acum vreo 2-3 sapt cateva zile am avut niste mancarimi la incheietura piciorului langa testicul, au trecut iar acum simt o durere undeva in spatele testiculelor iar ft rar o senzatie de usturime chiar in capul penisului (pe unde urinez). nu am avut nici un tip de scurgere. ce poate fi ???
3 comentarii
0
28-10-2008, ora 15:03
innocent
Nu este medic/terapeut
innocent
pot fi multe, de la o perturbare a pH-ului pana la o boala venerica. mergi la dr. pentru cazurile astea trebuie sa te vada.
0
29-10-2008, ora 07:34
alexvl
Nu este medic/terapeut
alexvl
am fost aseara mia facut o evcografie si a zis ca am nus ce inflamatie :-?? mia dat sa iau vreo 3 tipuri de pastile, buba e ca nu pot sa descifrez cescrie pe reteta :(
0
06-11-2008, ora 20:29
Reaction
Nu este medic/terapeut
Reaction
Ai grija ce faci cu organul genital, nu-l agresa pentru a obtine anumite "stari"... locul acestuia este in vagin (nu altundeva) : )
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.