Sotia indragostita de amant. Ce pot face?

123 comentarii 1 2 ..... 4 5
0
07-02-2011, ora 12:37
razvan8319
Nu este medic/terapeut
razvan8319
Mai baiete capul sus si trezeste-te la realitate.
0
16-02-2011, ora 16:38
larisza
Nu este medic/terapeut
larisza
Eu am un amic care s-a dus cu niste poze si cu cateva copii ale convorbirilor de pe messenger la sotia amantului, a iesit un scandal monstru intre amant si sotia, intre amicul meu si sotia lui si in final intre cei doi amanti ; dar apoi a urmat o perioada de vreo 3 luni groaznice intre ei pana au reusit sa se redescopere unul pe celalalt, iar acum dupa aproape 2 ani sunt ca la inceput :x. Acesta este doar un exemplu cu final fericit insa este si destul de riscant. Sper sa reusesti sa iti recuperezi viata.
0
15-09-2019, ora 08:28
costinsilviu
Nu este medic/terapeut
costinsilviu
Dute cu dovezile la sotia amantului conversati printate poze si i le dai toate dar sa fi insotita de cineva pentru ca va face scandal
Adaugă un comentariu / răspuns
123 comentarii 1 2 ..... 4 5

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul