sunt insarcinata?
Am fost la ginecolog care mi-a spus ca am uterul inflamat si s-ar putea sa fiu insarcinata. Mi-a facut trimitere la ECO acolo spunandu-mi ca sunt suspecta de sarcina, si ar trebui sa mai fac un eco peste 3 saptamani.mi se pare cam mult.cum as putea sa aflu mai devreme??
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10Teama: ciclu neregulat!
- 3sunt speriata.. sarcina?
- 12pot fi gravida?
- 5Oare ce o fi? Sarcina?
- 2pot ramane insarcinata?
- 6Postinor 2 si a doua zi menstruatie. E posibil sa fiu insarcinata?
- 11Ce se intampla?
- 4Exista sanse sa fiu insarcinata?
- 3Posibila sarcina?
- 0Sunt insarcinata? Intarzierea menstruatiei.
- 5Sarcina??
- 0sunt insarcinata?
- 1Poate fii vorba de sarcina?
- 0Sunt insarcinata?
- 1Risc de sarcina?
- 1Semne de sarcina
- 5Sex protejat, însărcinată sau nu?
- 1Se poate sa fie o sarcina ?
- 2Posibil sa fiu însărcinată.
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

