Sunt insarcinata oare? urgeeennnttt!!!

03-07-2007
Lory_eu
Nu este medic/terapeut
Lory_eu
Am avut un contact sexual neprotejat inainte cu o zi de menstruatie si au trecut deja 5zile si numi mai vine stopu!Prezentam toate simptomele menstruatiei(durere de sani, ovare) shi totusi ink nu mie venit!!!Se poate sa fi ramas insarcinata??Am o menstruatie regulata si niciodata nu mia mai intarziat asa de mult!!!Raspundeti-mi va rog!!!Ms!
3 comentarii
0
03-07-2007, ora 00:00
Lory_eu
Nu este medic/terapeut
Lory_eu
Se poate sa ramai insarcinata cu o zi inainte sa-ti vina stopul????Va rog raspundeti-mi!!!!!
0
04-07-2007, ora 00:00
c.dana
Nu este medic/terapeut
c.dana
nu-ti fie frica nu ai cum sa ramii insarcinata in perioada de dinainte de menstruatie daca ai ciclul menstrual regulat de 28 -29 de zile.menstruatia poate intirzia si din alte cauze cum ar fi stresul...daca inca nu ti-a venit ciclul totusi pentru linistea ta fa-ti un test de sarcina.
0
04-07-2007, ora 00:00
Lory_eu
Nu este medic/terapeut
Lory_eu
Ms pt raspuns!!!Tocmai asta e prol mea:ca am o mentruatie regulata...si de asta am intrat in panica!Atatea zile nu mia mai intarziat niciodata!Totusi simt ca ma doare tot mijlokul...simt k tre sami vina.Si nu mai vine odata!!!Darrr sper s fie OK!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •