Sunt nemultumit - marimea penisului

01-04-2008
suntnemultumit
Nu este medic/terapeut
suntnemultumit
Am 15 ani si am marimea penisului erect de 18 cm dar totusi sunt nemultumit si as vrea sa stiu daca pt varsta mea e o marime acceptabila si care sunt metodele naturale de crestere a penisului si de asemeni ingrosare a acestuia... astept sfaturi si pareri :) va multumesc
6 comentarii
0
01-04-2008, ora 00:00
suntnemultumit
Nu este medic/terapeut
suntnemultumit
Am 15 ani si am marimea penisului erect de 18 cm dar totusi nu sunt multumit din cauza grosimi care si ea e destul de aceeptabila dar prietena mea are aceeasi varsta cu mine si un fizic dezvoltat bine si fizicul ei cere chiar daca sunt primul baiat din viata ei..nu se pune problema ca a fost obisnuita cu un penis mai mare.imi puteti zice niste metode naturale de marire a penisului si ingrosarea acestuia bineinteles?AS VREA SI PAREREA UNEI FETE poate ma agit degeaba totusi..va multumesc anticipat
0
02-04-2008, ora 00:00
thedream
Nu este medic/terapeut
thedream
buna, eu chiar cred ca te agiti degeaba, adik la varsta ta e f bine! parerea mea!!
0
02-04-2008, ora 00:00
carmen21
Nu este medic/terapeut
carmen21
chiar ca te agiti pe degeaba.e bn pt varsta ta.sa te anunt ca esti in perioada de crestere.;)
0
09-04-2008, ora 00:00
vikky
Nu este medic/terapeut
vikky
daca prietena ta te vrea doar pentru marimea penisului tau, atunci iti spun eu ca ai probleme cu relatia asta. Nu marimea conteaza. O fata sau femeie trebuie sa te vrea pe tine nu grosimea sau lungimea penisului tau.
0
13-04-2008, ora 00:00
Good
Nu este medic/terapeut
Good
Cum au mai spus cineva nu marimea conteaza da faptul cum te poti folosi cu el!
0
04-07-2008, ora 00:00
eduardboy28
Nu este medic/terapeut
eduardboy28
eu la 15 ani am avut-o de 13 cm si gagicile mureau dupa ea, nu de mult am dat la doi baieti sa -o savureze si le-a placut la nebunie acum o am de 15 cm. o ai foarte mare dai la fete (sau la baieti ) sa se invarte pe ea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •