tahicardie
ce mai cauta doctorul Radu Vatasescu intr-un spital de stat cum este Floreasca daca nu sta la discutie decat la spital privat?Cand am vrut sa-l consulte pe fiul meu care are 13 ani si are tahicardie mi-a dat direct numarul de telefon de la spitalul Montza unde am facut o programare, cand am aflat cat costa un studiu electrofiziologic si o ablatie am crezut ca lesin18000 ron adica 180 milioane vechi.Da! nu va mirati astea sunt preturile.Daca dispuneam de banii astia mergeam de prima data la spitalul Montza.Nu-l mai laudati atit pe acest doctor.Este o rusine pentru intreg sistemul medical din Romania, suntem o tara de ras.Propun scoaterea din spitalele de stat a doctorilor care lucreaza si la privat.Ei nu isi mai fac datoria, au facut un business din aceasta meserie racoleaza pacientii din spital si ii cheama direct la privati.RUSINE.
1 comentarii
Din pacate, ai dreptate...nu te lasa ingenuncheata..ii doresc copilului multa sanatate...sa sti ca nu toti sunt asa, mergi si la spitalele de copii, gen GR.Alexandrescu, IOMC, MARIE CURIE..
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Palpitații, tensiune ușor crescută și o stare foarte ușoară de amețeală constantă
- 1Probleme cardiace sau probleme ale sistemului nervos?
- 0Soft holter
- 0Subdenivelare ST in panta la testul de efort
- 0Durere in spate și piept
- 2Tensiune la efort
- 2Insuficienta cardiaca
- 1Problema cardio
- 2Puls foarte mare
- 1De cateva zile am bataile inimii foarte mari