Test sarcina
Buna seara! Am făcut un test de sarcina, a ieșit negativ, dar după 2 min, toată partea unde apare linia pozitiva s-a făcut roz și practic nu apare nici o linie! Exista posibilitatea sa fiu însărcinată? Menționez că menstruația încă nu mi-a întârziat. Mulțumesc anticipat!
1 comentarii
Pana la urma cum a fost? Aici nu prea răspunde nimeni
Alte subiecte recente din această secțiune: