Timpanoplastie
Buna ziua.as dori sa stiu daca operatia pt sechele postotitice rxista vreo speranta de refacere ?si daca s a mai confruntat cineva cu aceasta mare problema mi s a spus de multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2timpan distrus sau nu?
- 20Operatie timpan
- 8problema cu urechea dreapta
- 6Imi trag nasul foarte des, mi se infunda timpanele.. desi nu sunt racit
- 10TImpan 'afundat' lipit de nicovala
- 0Nu este timpan zgariat
- 1Amorteala timpan ureche dreapta
- 1mi-am spart timpanul cu un betisor
- 0timpan perforat
- 3ureche copil
- 4Otita Cronica - Zbor cu avionul
- 0Picături de ureche
- 4Otita externa furunculoasa
- 8Otita copil 17 luni
- 1Curiozitate operație la ureche - otita severă supulenta
- 4Va rog din suflet un sfat!!! ma doare capul, am stari de iritabilitate, ochi uscati, greata
- 2Otita cronica
- 14Otita cronica
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: