Tratament

02-11-2018
Dana1601
Nu este medic/terapeut
Dana1601
Sunt in a 14 a zi de tratament cu cymbalta si olanzapina, efectele adverse groaznice au trecut insa a ramas unul, imi simt piciorele extrem de grele si am ca un fel de dificultate in mers din cauza aceasta, mi-am luat motivare pentru facultate, medicul mi-a spus sa mai astept ca o sa treaca insa pe mine ma sperie ca nu pot sa ma deplasez prea mult, oare cat o sa mai dureze pana trece?
3 comentarii
0
02-11-2018, ora 17:40
Alexander29
Nu este medic/terapeut
Alexander29
Sa ai grija cu olanzapina, ingrasa foarte tare. Eu m-am ingrasat 35 de kg de la ea.
0
02-11-2018, ora 18:21
Dana1601
Nu este medic/terapeut
Dana1601
Mie mi-a zis medicul ca doza care o iau este prea mica sa ma ingrase si oricum o sa stau doar 2 luni cu ea
0
03-11-2018, ora 18:54
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
Psihologie, Bucuresti, sector 1
Psiholog Cristina-Mihaela Stoian
Abia ai 14 zile - mai ai rabdare. Creierul se obisnuieste treptat cu substanta si abia dupa aprox 1 luna poti vedea rezultate. Dar spune-i psihiatrului tau de toate aceste stari. Ele apar de obicei la inceput, dar nu sunt obligatorii. Si treptat, dispar.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: