Tratamentul cu genotipul 1 pentru hepatita c, obținut din India - tablete ledifos

12-06-2018
viktorhep
Nu este medic/terapeut
viktorhep
Am suferit de hepatită cu genotipul 1 în ultimul an și medicul mi-a sugerat să iau comprimatul Harvoni, dar nu am putut cumpăra comprimat Harvoni deoarece prețul era foarte ridicat în jur de 85.000 de dolari pentru o terapie de trei luni pe care o căutam pe internet, apoi am găsit un nume al companiei Medimpex India și proprietarul lui Harshpreet Singh, el mi-a ajutat să obțin tableta indiană de comprimat Harvoni, numele medicamentului este comprimatul ledifos, iar suma totală de 3 luni este de doar 1000 USD, comandarea medicamentelor este sigur și sigur, persoana trebuie să plătească contul bancar prin transferul Swift și ne va trimite medicamentul prin serviciul de poștă rapidă EMS după primirea banilor noștri.

1 comentarii
0
20-06-2018, ora 13:01
generichope
Nu este medic/terapeut
generichope
Vă mulțumim pentru feedback-ul dumneavoastră. Da, medicina indiană generică de hepatită c este cea mai populară din întreaga lume. Aceste medicamente au aceleași ingrediente, calitate, efecte și sunt mult mai mici decât costul mărcii internaționale.
România este țara lider în Europa unde cazurile de hepatită C sunt mult mai mari decât alte țări europene. Hepatita C genotipul 1 este foarte frecvent în România, aproximativ 95% dintre cei care au suferit infecție cu genotipul 1 al hepatitei c.
Tratamentul cu genotipul 1 al hepatitei C este, în general, foarte costisitor în România. Dar acum oamenii pot evalua medicamentele generice, cum ar fi Ledifos și Hepcinat LP din India, care sunt mai mici de 700 de dolari acum. Cantitatea minimă pentru uz personal este legală în majoritatea țărilor.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Islandezii au ca obiectiv eradicarea hepatitei C
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.