tromboflebita

08-05-2012
vali47
Nu este medic/terapeut
vali47
Tatal meu are 87 ani.de doua luni i se umfla piciorul stang.A fost internat in spital si a facut tratament cu eparina si antibiotice.Dar piciorul se umfla in continuare, nu tot atat de tare.Sfatuiti-ma ce as putea face sa il ajut tinand cont varsta.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns