Usturime mancarime...stres

13-04-2012
toma_vip2000
Nu este medic/terapeut
toma_vip2000
Buna ziua. Sunt barbat, si am varsta de 30 ani. De ceva timp am fost descoperit de o infectie urinara si calcifieri dupa o analiza a urinei si uroculturi. Dr Urolog mi.a dat Norfloxacin si sa beau multe lichide, ceaiuri, etc. Cand am revenit la el m.a trimis la o alta analiza din care mi.a zis ca acum elimin mai mult nisip si mi.a dat sa iau Uralyt unu. Problema e ca durerile la urinare nu ar mai fi asa mari, sunt inca jenante, dar persista mancarimi rare, sacaitoare pot zice cateodata, in zona preputului, plus aparitia aproape zilnice a smegmei(ceva branzos intre piele si preput), dar fac spalaturi dimineata cu apa calduta, si tot apare! Am facut spalaturi cu apa si bcarbonat alimentar un timp apoi au reaparut. Am folosit unguent Nidoflor, dar nimic. si asta a aparut exact la cateva zile dupa un act sexual. Acum, pana termin Uralyt-ul, spuneti.mi si mie unde am gresit si ce ar trebuii sa fac in continuare pana merg iara la urolog, dar imi e ca nu tine de el totul! A si sa nu uit, la ultima ejaculare...durere, dar bine inteles de cand am tratamentul nu am mai facut sex! Va multumesc anticipat!!!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.