Usturime mictiune

16-10-2018
prepelitazburatoare
Nu este medic/terapeut
prepelitazburatoare
Salut! De mai exact doua zile am o problema cu penisul. Zilele trecute, de plictiseala si de redus mintal ce sunt mi-a trecut prin cap sa-mi fac un flashlight homemade adica chestie d-aia de iti introduci penisul in ea. Faza e ca am folosit o manusa de latex dintr-un sertar, ce m-am gandit eu, sa spal manusa cu sapun bine de tot ca na, o sa fie curata dupa, insa m-am inselat. Dupa folosirea acelei "jucarii" am resimtit imediat dupa usturimi in zona gaurii de mictiune si pe pielea interioara a preputului. Pe piele am folosit o crema de galbenele naturala si este ok insa, acum cand urinez ma ustura, insa doar in varful penisului, fix inainte ca urina sa iasa. Astazi am observat si unele crapaturi pe capul penisului, nu chiar evidente insa se pot observa. Mie imi este foarte frica sa nu fie vreo infectie. Tin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala si ca am avut o operatie de fimoza insa la varsta de 13 ani, eu acum avand 18. Am mentionat fiecare afectiune de care am dat pana acum, in rest totul este ok, pot decalota penisul fara probleme. Singura problema care ma si sperie este usturimea in timpul mictiunii. Multumesc mult pentru timpul acordat si in caz ca va intrebati, nu, nu l-am anuntat pe tata inca in legatura cu problema, vreau intai sa ma lamuresc si sa stiu gravitatea situatiei, are destule pe cap momentan.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: