usturimi genitale
buna ziua! am 25 ani, nu am facut niciodata un control ginecologic. de cca 2 ani, la intervale de 1saptamana, doua, am usturimi groaznice in zona genitala zile intregi. va rog din suflet sa imi dati un raspuns..ce as putea avea? si ce tratament as putea urma. Ar putea fi ceva grav? astepu raspuns va rog
2 comentarii
Pai ce sa faci, trebuie sa mergi la un consult, nu stim ce ai asa ca nu putem sa-ti dam un tratament..numai medicul iti va putea pune un diagnostic corect si apoi un tratament..
ms. stiu ca tre sa mg la consult dar cum imi e fff "aiurea" evit si aman tot timpul:( am intrat pe site-ul acesta ptr ca am vz ca is medici care raspund la intrebarile ce se pun se site
Alte subiecte recente din această secțiune: