Vă rog să raspundeti!!! se poate vorbi de o cistită sau o infectie a tractului urinar ?

11-07-2020
Andreea Crt
Nu este medic/terapeut
Andreea Crt
Bună ziua!
Am nevoie de un sfat din partea dumneavoastră!!
Pe data de 7 iulie am avut primul meu contact sexual cu iubitul meu, din pacate si din inconstienta a fost neprotejat...am avut o durere groaznica in timpul actului...a doua zi am sângerat si a treia zi dar azi mai putin, de ieri am simtit o durere groaznica, o arsura in momentul in care urinez, dupa ce termin de urinat am o durere de nesuportat.simt nevoia de a ma duce des la toaleta si imediat ce ma ridic de pe toaleta am aceeasi senzatie de a urina... dupa cateva secunde cand ies din toaleta inca simt un fel de scurgere, urina e aproape transparenta, in urina am observat niste “fulgi” albi. aparitia acestora a durat cateva ore...de azi-noapte si pana acum nu am mai observat existenta lor.se poate vorbi de o cistită sau o infectie a tractului urinar ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecțiuni posibile
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.