Vă rog să raspundeti!!! se poate vorbi de o cistită sau o infectie a tractului urinar ?

11-07-2020
Andreea Crt
Nu este medic/terapeut
Andreea Crt
Bună ziua!
Am nevoie de un sfat din partea dumneavoastră!!
Pe data de 7 iulie am avut primul meu contact sexual cu iubitul meu, din pacate si din inconstienta a fost neprotejat...am avut o durere groaznica in timpul actului...a doua zi am sângerat si a treia zi dar azi mai putin, de ieri am simtit o durere groaznica, o arsura in momentul in care urinez, dupa ce termin de urinat am o durere de nesuportat.simt nevoia de a ma duce des la toaleta si imediat ce ma ridic de pe toaleta am aceeasi senzatie de a urina... dupa cateva secunde cand ies din toaleta inca simt un fel de scurgere, urina e aproape transparenta, in urina am observat niste “fulgi” albi. aparitia acestora a durat cateva ore...de azi-noapte si pana acum nu am mai observat existenta lor.se poate vorbi de o cistită sau o infectie a tractului urinar ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

22-02-2021, ora 09:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 38 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!   >

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.