vagin, sangerare, urat mirositor

19-11-2015
Biancabb
Nu este medic/terapeut
Biancabb
Buna ziua! Am 20 de ani
Am nevoie de sfaturi, pareri
In data de 6 octombrie am avut mancarimi in vagin, dar si afara. Ulterior, la 2-3 zile au inceput cateva scurgeri branzoase cu un miros care nu era prea intepator.Am facut spalaturi cu diferite ceaiuri din plante + spalat de 3-4 ori pe zi.Am avut in acest timp 3 relatii intime, 2 protejate, iar unul nu. Pe data de 26 oct mi a venit menst.care durează 5 zile..dupaia nu Am mai avut niciun simptom, am crezut ca scurgerile s-au terminat.dar cand colo acum 2 saptamani jumatate au inceput scurgeri urat miroasitoare din nouu. Dupa care culoare aceea alb-galbuie, s-a transformat in maronie..tot la fel de urat mirositoare.
De 2-3 zile mi-a venit menst, nu am sesizat prea bn ziua fiindca avand acele scurgeri maronii am crezut ca tot din acel motiv sunt si sangerarile. Sau habar nu am ce e caci pare tot asa branzos sangele asta..of..Sunt putin speriată. Am nevoie de sfat, ce as putea sa fac.stres stres stres
1 comentarii
0
19-11-2015, ora 18:30
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesar sa efectuati un examen de secretie pentru ca poate fi vorba despre o infectie si va trebui tratata.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.