Pot sa sofez ?
Buna ziua,
In data de 14.04.2010 am facut un AVC si am fost internat de urgenta la spital. Am urmat sedinte intense de recuperare.Acum sunt recuperat total.IN preyent nu am nici una dintre deficientele care interzic sofatul si sunt preyentate pe sit-urile de specialitate.Va rog sa ma lamuriti daca, avand in vedere ca in curand se implinesc 4 luni de la declansarea AVC-ului, imi este permis sa sofez pe strazi cu trafic redus.
Cu multumiri anticipate,
Alex. Cernat
In data de 14.04.2010 am facut un AVC si am fost internat de urgenta la spital. Am urmat sedinte intense de recuperare.Acum sunt recuperat total.IN preyent nu am nici una dintre deficientele care interzic sofatul si sunt preyentate pe sit-urile de specialitate.Va rog sa ma lamuriti daca, avand in vedere ca in curand se implinesc 4 luni de la declansarea AVC-ului, imi este permis sa sofez pe strazi cu trafic redus.
Cu multumiri anticipate,
Alex. Cernat
1 comentarii
Nu cred ca-ti poate da cineva un raspuns cert...parerea mea este ca AVC-ul este prea recent ca sa risti atit viata ta cit si a celorlalti.Nu trebuie sa uiti ca oricind se poate repeta.Cel mai bine e sa consulti un neurolog.Multa sanatate !
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare
- 2Ajutor! Pot lua Rabie?