Pot sa sofez ?

03-09-2010
alcernat
Nu este medic/terapeut
alcernat
Buna ziua,
In data de 14.04.2010 am facut un AVC si am fost internat de urgenta la spital. Am urmat sedinte intense de recuperare.Acum sunt recuperat total.IN preyent nu am nici una dintre deficientele care interzic sofatul si sunt preyentate pe sit-urile de specialitate.Va rog sa ma lamuriti daca, avand in vedere ca in curand se implinesc 4 luni de la declansarea AVC-ului, imi este permis sa sofez pe strazi cu trafic redus.
Cu multumiri anticipate,
Alex. Cernat
1 comentarii
0
03-09-2010, ora 20:16
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Nu cred ca-ti poate da cineva un raspuns cert...parerea mea este ca AVC-ul este prea recent ca sa risti atit viata ta cit si a celorlalti.Nu trebuie sa uiti ca oricind se poate repeta.Cel mai bine e sa consulti un neurolog.Multa sanatate !
Adaugă un comentariu / răspuns