nu stiu ce poate avea sora mea
I-a amortit jumatate de cap, mai exact partea dreapta. A facut un tomograf si nu a iesit nimic. A repetat cu un RMN. Imi puteti spune ce ar putea fi?
3 comentarii
Daca din punct de vedere neurologic nu se gaseste nimic anormal, atunci este o tulburare pe sistem nervos, adica psihiatrica.
Pentru orice exista tratament, dar pentru un tratament trebuie intai consultat omul si pus un diagnostic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Amorțeală intermitentă la mâna stângă (inelar și deget mic)
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare