mi se zbate un deget
Buna ziua,
de cateva saptamani mi se zbate degetul (nu tremura) aratator de la mana stanga. Ar putea fi un spasm muscular? Are cineva idee ce ar putea fi?
de cateva saptamani mi se zbate degetul (nu tremura) aratator de la mana stanga. Ar putea fi un spasm muscular? Are cineva idee ce ar putea fi?
4 comentarii
pentru ce se ia enalap?
spasmele mi se mai opresc cateodata pe timpul zilei, uneori am zile cand nu mi se mai zbate degetul. dar azi mi s-a zbatut toata ziua. Nu am mai auzit de cineva care sa i se zbata degetul. E curios.
Multumesc
spasmele mi se mai opresc cateodata pe timpul zilei, uneori am zile cand nu mi se mai zbate degetul. dar azi mi s-a zbatut toata ziua. Nu am mai auzit de cineva care sa i se zbata degetul. E curios.
Multumesc
Idem, degetul arător de la mana stângă...
Ar putea fi de la stres?
Ar putea fi de la stres?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Amorțeală intermitentă la mâna stângă (inelar și deget mic)
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare