Durere de spate

06-09-2012
Ionela100
Nu este medic/terapeut
Ionela100
Buna ziua!
Am 3 saptamani de cand ma doare foarte tare tot spatele.Am mai avut probleme si acum cateva luni.Am 45 de ani inaltime 1, 57 si in jur de 58de kg.
Am fost la medic si mi-a recomandat plasturi cu ardei si un gel Sindolor, dar tot nu mi-a trecut.Nu stiu ce sa mai fac.Nu cred ca e o simpla raceala.
Multumesc.!
4 comentarii
0
06-09-2012, ora 17:11
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
plasturi cu ardei???
0
07-09-2012, ora 12:32
Ionela100
Nu este medic/terapeut
Ionela100
Da, asa se numeste.
0
07-09-2012, ora 12:53
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
ceva investigatii nu ar strica, consult la un ortoped, röntgen, labor, factor de reuma etc
0
08-09-2012, ora 07:54
Ionela100
Nu este medic/terapeut
Ionela100
aha.Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns