Durere de spate
Buna ziua!
Am 3 saptamani de cand ma doare foarte tare tot spatele.Am mai avut probleme si acum cateva luni.Am 45 de ani inaltime 1, 57 si in jur de 58de kg.
Am fost la medic si mi-a recomandat plasturi cu ardei si un gel Sindolor, dar tot nu mi-a trecut.Nu stiu ce sa mai fac.Nu cred ca e o simpla raceala.
Multumesc.!
Am 3 saptamani de cand ma doare foarte tare tot spatele.Am mai avut probleme si acum cateva luni.Am 45 de ani inaltime 1, 57 si in jur de 58de kg.
Am fost la medic si mi-a recomandat plasturi cu ardei si un gel Sindolor, dar tot nu mi-a trecut.Nu stiu ce sa mai fac.Nu cred ca e o simpla raceala.
Multumesc.!
4 comentarii
ceva investigatii nu ar strica, consult la un ortoped, röntgen, labor, factor de reuma etc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Amorțeală intermitentă la mâna stângă (inelar și deget mic)
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare