Infectie sau sarcina??
Buna ziua! As avea si eu nevoie de sfatul Dumneavoastra.
Aveam o menstruatie foarte regulata..Ultima asa zisa menstruatie a fost pr 10 aprilie pe 21 aprilie am avut un contact sexual neprotejat..Pe 7 ar fi trebuit sa imi vina dar nici un semn decat pe 10 ceva menstruatie dar nu ca de obicei si in aceasta zi am inceput sa iau din nou anticonceptionalele dupa o pauza de 6 luni, tin sa precize am facut pe 7 Mai un test de sarcina inca unul pe 15 si ultimul pe 21 Mai toate au iesit negativ.In tot acest timp am facut niste controale de rutina la cel de sange mi-au gasit putine leucoree in urina iar la ginecolog o ciuperca, am facut tratament.Luna aceasta dupa terminarea blisterului de anticonceptionale 30 Mai, pe 1 mi-a aparut din nou asa zisa menstruatie lafel..nu ca deobicei, dar in schimb acum am observat o scurgere galbuie gelatinoasa..ce poate fi?? Sarcina nu cred ca este...Sa merg la un control cat de repede posibil? Multumesc anticipat
Aveam o menstruatie foarte regulata..Ultima asa zisa menstruatie a fost pr 10 aprilie pe 21 aprilie am avut un contact sexual neprotejat..Pe 7 ar fi trebuit sa imi vina dar nici un semn decat pe 10 ceva menstruatie dar nu ca de obicei si in aceasta zi am inceput sa iau din nou anticonceptionalele dupa o pauza de 6 luni, tin sa precize am facut pe 7 Mai un test de sarcina inca unul pe 15 si ultimul pe 21 Mai toate au iesit negativ.In tot acest timp am facut niste controale de rutina la cel de sange mi-au gasit putine leucoree in urina iar la ginecolog o ciuperca, am facut tratament.Luna aceasta dupa terminarea blisterului de anticonceptionale 30 Mai, pe 1 mi-a aparut din nou asa zisa menstruatie lafel..nu ca deobicei, dar in schimb acum am observat o scurgere galbuie gelatinoasa..ce poate fi?? Sarcina nu cred ca este...Sa merg la un control cat de repede posibil? Multumesc anticipat
2 comentarii
Buna ziua,
Exista posibilitatea de a fi insarcinata, de aceea este necesar sa mai faceti inca un test de sarcina si sa va indreptati catre o consultatie la un medic ginecolog.
O zi placuta!
Exista posibilitatea de a fi insarcinata, de aceea este necesar sa mai faceti inca un test de sarcina si sa va indreptati catre o consultatie la un medic ginecolog.
O zi placuta!
Am mai facut un test de sarcina ieri, 01-07 si tot negativ..La consult nu pot ajunge decat la sfarsitul lui august, luna aceasta iar nu mi-a venit, desii am simptome premenstruale..Nu mai inteleg nimis, ce poate fi?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3posibila sarcina?
- 2Secretie vaginala incolora
- 5un ginecolog m-a speriat.va rog sa va spuneti parerile!!!
- 4mi-a intarziat ciclul 11 zile, este posibil sa fiu insarcinata?
- 8Mesntruatie care intarzie de 5 zile
- 4Oare sunt insarcinata?
- 40oare sunt insarcinata?
- 5daca am folosit prezervativ nu pot sa raman insarcinata, nu?
- 7please help: i-a intarziat menstruatia sau e insarcinata?
- 2sunt insarcinata?
- 5poti ramane insarcinata in timpul ce iei si anticonceptionale?
- 2Poate rămâne însărcinată fiind virgina?
- 0E riscul de a avea o sarcina ?
- 0Sunt insarcinata?
- 2Sex în timpul menstruatiei
- 6Poti ramane insarcinata asa?Doresc raspunsul unui medic va rog mult!
- 2Sex oral
- 1Am ramas insarcinata daca?
- 0Sarcina sau nu?
- 2Mai sunt sau nu virgina ? Am luat vreo boala cu transmitere sexuală ?
Mai multe informații despre: Scurgerile vaginale sunt insarcinata?
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: