Viroza ?
De luni seara am inceput sa ma simt putin rau, marti seara, am avut febra, urmatoarele zile, au aparut durerea in gat si senzatia de gadilat si tuse, ideea este ca imi vine sa tusesc pana vars, cand vars, vars un fel de flegma, acum nu ma mai doare asa rau in gat, nu am febra, in schimb ma supara stomacul si imi mai vine sa vars din cand in cand, un sfat daca se poate ?... Multumesc frumos ! sunt foarte speriat... si chestia asta nu ma ajuta :( eu nu prea racesc de fel...
1 comentarii
Bună ziua! Mergeți la un medic pneumolog pentru consult și investigații. Doar pe baza simptomatologiei nu vă pot spune ce este, poate fi o viroză respiratorie, dar poate fi și ceva mai grav (pneumonie). O zi liniștită!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6a reaparut durerea in gat
- 2viroza pulmonara si probleme cronice
- 8dureri in gat si deficiente de vorbit
- 1Tuse, usturime si senzatia ca mi se misca ceva in gat.
- 11Amigdalita - de doua zile ma doare in gat, la inghitire
- 8basica baza limbii, usturimi ale limbii, durere in gat
- 1Viroza cu complicatii
- 4Bube pe limba si durere in gat
- 2Durere mare in gat si amigdale marite
- 1Problema ciudata cu gatul
- 2Durere in gat
- 1Durere gat
- 2Durere gat
- 1Durere in gat
- 1Durere in gat si nas uscat
- 3Durere de gat, senzatia de strangere de gat
- 16Sa fie cancer? Va rog un răspuns
- 5Durere în gat de cateva luni, si disconfort.
- 1Durere în gat persistenta
Mai multe informații despre: Virozele respiratorii durerea in gat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: