Dureri de stomac dupa ce mananc alimente cu multa ceapa, usturoi
Pe scurt, ma doare stomacul dupa ce mananc alimente care contin multa ceapa sau usturoi sau cand mananc seminte.si pana acum cateva luni nu aveam nimic, dar acum nu stiu ce s-a intamplat.
4 comentarii
Ia o pauza de 1-2 luni de la mancaruri grele, prajeli, acrituri, sucuri acidulate, ai o sensibilitate a mucoasei stomacului si daca n-o ajuti sa-si revina, senzatiile nu dispar, se pot accentua...Sanatate!
Si eu care vroiam sa ma apuc iar de mancat kebap..:(...asta e, multumesc de sfat:)
poti sa mananci, vezi tu dupa aia:)) glumesc, merita sa te aptii o perioada, ca sa poti manca dupa aia normal, altfel o sa postesti mult mai mult:)
as mai mentiona :http://forum.romedic.ro/prod/Angina_027209.html. Credeti ca e vreo legatura?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2durere sub stomac
- 6gastrita, ulcer sau ce?
- 0sensibilitate la stomac dupa argila
- 1dureri de stomac
- 3dureri stomac
- 7dureri de stomac
- 3dureri mari de stomac
- 2Diaree, durere de stomac, greata, febra, frisoane, durere de cap...
- 1Dureri de stomac
- 3De vreo 3 zile ma doare stomacul dupa-amiaza
- 0Stomac strangulat!
- 2dureri de stomac
- 1Probleme stomac iritat : de la reflux, HP sau giardia?
- 1dureri, crampe stomac... nu stiu ce poate fi, va rog un raspuns!!!
- 3Am o pata pe stomac in partea dreapta
- 7Ceva mi se zbate in stomac de vreo 2 luni
- 2Problema cu stomacul sau cu fierea
- 2Durere de stomac sau splina sau?
- 2Dureri de stomac dupa defecatie
Mai multe informații despre: Stomacul durerea de stomac
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: