-Cosuri- pe penis!

10-02-2009
Dark Moon
Nu este medic/terapeut
Dark Moon
Buna ziua, am 18, am si eu o problema, am observat ca de vreo 2 ani am pe pielea penisului 3 "cosuri", ieri (9-02-2009) am facut baie si am decis sa incerc sa "storc" unul dintre ele, l-am stors si nu mai are capul alb, dar a ramas ca un fel de cos numai ca e rosu, celelalte 2 am incercat sa le storc si nu a iesit nimic, ele sunt rosi, aceste "cosuri" se vad doar atunci cand imi "belesc"penisul. Precizez ca nu am avut nici un contac sexual pana acum.E o boala?sau din ce cauza mi-au aparut?Va multumesc mult:)
5 comentarii
0
10-02-2009, ora 14:24
Dark Moon
Nu este medic/terapeut
Dark Moon
Am uitat sa scriu in postul de sus, nu ma dor sau altceva dar ma deranjeaza din punct de vedere estetic.Va multumesc
0
10-02-2009, ora 21:28
Dark Moon
Nu este medic/terapeut
Dark Moon
Nu ma poate ajuta nimeni?:(
0
13-02-2009, ora 16:22
Dark Moon
Nu este medic/terapeut
Dark Moon
Chiar nu ma poate ajuta nimeni?macar cu niste sfaturi
0
13-04-2009, ora 23:57
George M.
Nu este medic/terapeut
George M.
pe penis se afla piele, la fel ca pe fata si deopotriva ca pe tot corpul
pe fata n-ai avut cosuri? pe spate sau pe piept n-ai avut niciodata cosuri, sau pe picioare, pe fund? cosurile apar datorita transpiratiei, mizeriei, prafului, unor iritatii etc
cred ca ti-au si trecut deja
0
14-04-2009, ora 11:02
Dark Moon
Nu este medic/terapeut
Dark Moon
am fost la doctor si a zis ca am papilo nu stiu cum...ca nu am inteles prea bine.mi-a pus pe ele o substanta incolora dar tot nu mi-au trecut, sau "ameliorat"dar nu au trecut, ma duc dupa sarbatori iar, a zi ca nu e ceva periculos, a mai spus ca puteam sa le concatez de la un WC public...oricum va multumesc de ajutor;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •