Act sexual

21-03-2016
Nistor ana
Nu este medic/terapeut
Nistor ana
Buna seara.am prieten de 4 ani si de fiecare data cand intretinem relatii actul sexual nu tine mult deoarece el ejaculeaza in mai putin dw 5 minute iar daca incercam sa mai facem ceva dupa nnu mai poate...asta se intampla de fiecare data...ma puteti ajuta va rog daca e normal?? Sau ce sa faca sa fie mai bne?? Deoarece el nu vrea sa mearga la un medic sa ii spuna de ce se intampla asa..
3 comentarii
0
21-03-2016, ora 21:42
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Prietenul Dumneavoastra sufera de ejaculare precoce. Din pacate nu exista prea multe lucruri pe care sa le faceti in locul lui. Daca nu doreste sa mearga la sexolog (ei sunt cei care trateaza asta) inseamna ca nu prea este interesat de ceea ce simtiti. Puteti incerca o discutie clara in care sa-i spuneti ceea ce simtiti si faptul ca trairile Dumneavoastra ar trebui sa fie importante decat rusinea lui. Este important sa nu lasati lucrurile asa caci este o tulburare care nu se rezolva odata cu trecerea timpului ci dimpotriva.
Daca nu doreste sa discute puteti sa-i aratati acest mesaj.
0
21-03-2016, ora 21:44
Nistor ana
Nu este medic/terapeut
Nistor ana
Ok va multumesc...o sa vorbec cu el
0
05-03-2017, ora 11:58
Pandaliu Paliu
Nu este medic/terapeut
Pandaliu Paliu
Probabil o suferi de ejaculare precoce prima oara e ok a doua joacate cu testiculele lui si batel la fund cai nesimtit eu sunt altfel nevasta mea nu vrea cum da dumnezeu noi neam potrivi sa facem schimb eu ii dau pe nevastamea ca nui place sexul iar noi doi neam potrivi la varsta de 30 ani ofaceam de doua ori doar ejaculam si iar immediat o facem in continuare bine ejaculam afara sa nu fac mizerie intelegi mult noroc mai batel la fund
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: