Am o mare problema cu ERECTIA...Astept raspuns urgent | Forumul Medical ROmedic

Am o mare problema cu ERECTIA...Astept raspuns urgent

28-01-2013
Razvan330
Nu este medic/terapeut
Razvan330
Salut tuturor,

Mi-e si rusine sa spun... Am aproape 20 ani, viata sexuala am inceput-o in urma cu 2 ani, aprox un an de zile am o relatie. Toate bune si frumoase pana acum 1 saptamana si ceva, cand am facut sex iar in timpul actului dupa un sfert de ora mi-a ' murit ', am zis ok, poate sunt eu obosit si de aia, n-am mai avut probleme pana acum, de nici un fel. Acum 2-3 zile am vazut ca se scoala cam greu. Ieri am inceput sa fac sex, m-am chinuit putin pana am sculat-o, am inceput iar dupa 10 min iar patesc asa.. S-a molesit complet. Nu stiu ce sa ma fac, am tot stat si am citit pe internet fel si fel de pareri, dar nu mi-am facut inca o rezolvare. Problema grava pe care o am, este ca ma masturbez destul de des. Tin sa cred ca asta este problema mea. VREAU sa stiu neaparat daca este vreo solutie pentru asta :(. Daca trebuie sa iau ceva medicamente sau ? Pur si simplu nu stiu ce sa fac, ma tot gandesc la toate tampeniile, daca nu mai pot face sex sau mai stiu eu ce, sunt stresat rau de tot. Sper sa nu radeti..

Astept un raspuns va rog !
3 comentarii
0
28-01-2013, ora 20:41
raul1987
Nu este medic/terapeut
raul1987
raspunsul ti l-ai dat tu...problema ta vine ca te masturbezi mult, incearca sa nu te mai masturbezi cateva zile si apoi incearca sa ai contact sexual vei vedea rezultatele.sa nu incerci sa iei medicamente ca mai rau faci.multa sanatate
0
28-01-2013, ora 22:38
Razvan330
Nu este medic/terapeut
Razvan330
Mersi frumos Raul pt. raspuns. Ma cam sperie chestia asta rau de tot. Ma gandeam la toate tampeniile.. Daca spui ca va trece m-ai linistit
0
29-01-2013, ora 17:33
Razvan330
Nu este medic/terapeut
Razvan330
Mai astept raspunsuri, va rog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: