ameteli, stare de rau, epuizare,

02-05-2012
daniel_bacau27
Nu este medic/terapeut
daniel_bacau27
de un an si jumatate nu mai sunt om. la inceput ameteli palpitatii ma simteam mai bine apoi mai rau, acum si mai rau, , am ameteli, o stare de rau, epuizare, durere de muschi, de ceafa, am luat multe pastile, am facut multe analize, chiar si rmn, inafara de o candida bucala si o dischinezie biliara care leam facut de la medicamente, , altceva nam, , toti doctorii ma trimit acasa sa ma relaxez ca is ipohondru, , , , dar am ajuns la disperare, , de aia scriu pe forum poate este cineva competent in lumea asta, , ,

am 27 de ani, 1.84 si 78 kg, tensiune 11.7, sunt electronist deci sunt sedentar, petrec mult timp la calculator, am avut sinuzita acum 7-8 ani, si un inceput de ulcer acum 4-5 ani, , , , si cu dantura stau f prost , , infecxtii dentare, carii etc, , , mananc bine fructe etc, stau rau cu nervii, anxios depresiv,

rog si eu un om care este OM sa ma trimita undeva ca mam impotmolit, eu vreau sa mai fac odata pt glanda tiroida ca am facut acum un an si era bine... si mai vreau sa fac analize pt borrelioza si apoi dantura, , apoi chiar ca nu mai stiu ce sa fac, ,

stima pt oamenii competenti sanatate
4 comentarii
0
02-05-2012, ora 08:53
alecsiaadina
Nu este medic/terapeut
alecsiaadina
buna!
eu cred ca trebuie sa consulti un medic psihiatru, si eu am avut aceleasi simptome ca si tine si mai multe chiar, dar tot asa si eu analize peste analize, rmn, cardiologie si toate au fost bune. La psihiatru am ajuns ultima data, doar acolo am zis ca nu e nevoie si chiar acolo m-a pus pe picioare si sunt un alt om de atunci.Asa ca incearca si tu si eu cred ca va fi bine.
Astept vesti de la tine.
Multa sanatate!
0
02-05-2012, ora 16:09
daniel_bacau27
Nu este medic/terapeut
daniel_bacau27
salut.. cum tea pus pe picioare ca psihologi pot fi si prietenii tai ce tia facut ?
0
02-05-2012, ora 18:23
alecsiaadina
Nu este medic/terapeut
alecsiaadina
nu la psiholog am fost ci la un medic psihiatru, cu ajutorul unui tratament de sase luni am scapat aproape de tot de simptomele pe care le-am avut.
sanatate si astept vesti!
0
11-09-2012, ora 17:38
broalex
Nu este medic/terapeut
broalex
Aberatii.

Si eu sufar de anxietate, depresie, probleme la coloana, sinuzita si multiple alte afectiuni.

Anul asta in Iunie in sfarsit am primit diagnosticul de neuroborrelioza si neurobartonelloza (2 infectii sistemice crunte).

Psihiatrii si psihologii probabil ca sunt in stare sa te numeasca ipohondru datorita multitudinii de simptome si boli pe care le ai, dar din pacate ei habar nu au ce inseamna o spirochetoza (borrelioza si co-infectiile asociate).

Psihiatrii si psihologii, unde am ajuns si eu timp de 8 ani de zile nu au fost in stare sa imi fac nimic.

Borrelioza este o infectie cu potential devastator la nivelul tuturor organelor (dar in special sistemul musculo-scheletal, inima si sistemul nervos).

Multa Sanatate
CEO
Lyme.Ws
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.