Amorțeală pe partea dreapta a corpului

31-08-2021
CristianCristian
Nu este medic/terapeut
CristianCristian
Bună ziua! Vă scriu în legătură cu o problemă mare pe care o am și care a început aproximativ acum o săptămână. Totul a început cu o durere în partea stângă, sub coaste, pe care am mai avut-o. Apoi mi se părea ca ma doare spatele în dreptul plămânilor. Eu de fel, sunt ipohondru. Am început sa ma stresez în continuu, sa nu mai mănânc, iar de câteva zile am început sa simt o stare de amețeală și parcă nu umblam cu picioarele mele. Iar acum am impresia ca îmi e amorțita puțin partea dreapta a corpului, față, mana, picior (nu se simte în continuu). Simt și când fac duș ca ma arde mai tare apa fierbinte pe partea stângă a corpului decât pe partea dreaptă. Următorul pas ar fi sa merg la neurolog? Menționez ca la radiografie, eco și o grămadă de analize la sânge nu a ieșit nimic în neregulă. Chestia e ca sunt foarte stresat de tumorile cerebrale, încât nu mai dorm noaptea, caut într una pe internet, am slăbit 4 kg săptămâna asta și nu pot sa mananc nimic. Ar putea fi aceasta amorțeală a corpului pe partea dreaptă și din altă cauză?Menționez ca nu ma doare capul și nu am vomitat. Va mulțumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.