amortire partiala
Am pus gresie aproape toata ziua si cand m-am ridicat ma dureau rau picioarele si mijlocul.Am stat la o cafea pe scaun, m-am ridicat iar am stat si apoi am observat ca am piciorul stang amortit partial.Am crezut ca e o amorteala obisnuita, dar au trecut 24 ore si tot asa a ramas.Degetele piciorului si pielea spre partea exterioara pana spre genunchi.Nu inteleg cauza si nici ce se va intampla.Astept un raspuns.
2 comentarii
buna sery_mars am citit ceea ce ti s a intamplat eu zic sa mergi la un neurolog dar nu oricare ci unul foarte bun.nu vreau sa te sperii dar ceea ce trebuie sa faci e sa mergi cat mai repede.sper sa fie totul ok.sa ma anunti si pe mine.pa succes
Am fost la neurolog si trebuie sa fac un rmn, nu se stie exact care este cauza.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Amorțeală intermitentă la mâna stângă (inelar și deget mic)
- 0Imi amortesc mainile noaptea
- 1RMN cerebral și coloană cervicală
- 0O părere parapareză spastică
- 5Durere articulatie picior stang
- 2Epilepsie focala
- 1AVC hemoragic 60 % suprafata creierului
- 1Mâna stingă amortita tot timpul
- 2Probleme de memorie si de concentrare atentie scazuta
- 1Probleme de atentie si concentrare