anticonceptionale
rog mult unul din medicii care dau vin cu sugestii si raspunsuri pe acest site sa-mi dea si mie o parerea in legatura cu ultimul mesaj postat pe site ca nu stiu ce sa fac, va multumesc si astept un raspuns.
2 comentarii
buna.eu am luat yasmin timp de 3 luni si nu mam simtit bine.inainte am luat rigevidon si nici dupa ele nu mam simtit bine medicul mia is ca sunt expirate.acum nu mai iau nimik pt ca nu stiu ce fel de anticonceptionale sa iau.ar trebui sa incerc mai multe feluri ca sa vad care mi se potriveste?apropo...dupa ce nu am mai luat mam ingrasat
va rog daca puteti sa-mi raspundeti la ultimul mesaj.va multumesc
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Vitaminele scad efectul contraceptivelor?
- 3este posibil ca un anumit contraceptiv sa nu isi faca efectul la o persoana?
- 2recomandarea unui anticonceptional
- 5menstruatie inainte de terminarea pilulelor
- 4sunt virgina si as vrea s imi incep viata sexuala
- 3anticonceptionale... de unde? de care?
- 3care este perioada maxima in care se pot folosi anticonceptionalele?
- 6Pot sa iau pilule ca sa imi intarziu ciclul?
- 23uitat pastila Yasmine
- 3Anticonceptionalele si protectia lor
- 2Parerea unui doctor-va rog
- 5Yasmin sau Microgynon - sunt foarte nehotarata
- 9De aproape 2 ani iau anticonceptionale-desorelle si am uitat o pastila
- 5de o luna urmez un tratament pt poliartrita reumatoida.. pot sa iau si anticonceptionale?
- 15anticonceptionale yaz
- 16am luat anticonceptionale fara sa fiu in perioada mentruala
- 2Reluare anticonceptionale?
- 5nu am avut niciodata spotting pana acum, iar acum am dintr-o data
- 0am dereglari in organism dupa anticonceptionale
- 7Sex neprotejat dupa menstruatie
Mai multe informații despre: Administrarea contraceptivelor
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
