Anticonceptionale

26-11-2014
Claudelle93
Nu este medic/terapeut
Claudelle93
Am luat rigevidon la sfatul unei colege in prima mea zi de menstruatie si a 5 a zi nu am m.ai luat pt ca am avut o stare mai ciudata asa ca de oboseala greata...acum sunt in a 9 a zi de menstruatie si nu stiu ce sa fac.credeti ca e posibil sa fie din cauza anticonceptionalelor?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Schimbarea metodei contraceptive
  • Dereglari hormonale cauzate de anticonceptionale
  • Greseli in administrarea contraceptivelor
  • Contraceptivele orale - avantaje și riscuri
  • Contraceptivele hormonale pot crește riscul de depresie
  • Contraceptivele hormonale cresc riscul de suicid?
  • Greșeli în utilizarea pilulelor anticoncepționale
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.