Bubite si mancarimi.
Mi-au aparut niste bube de marimea unor boabe de piper, ca niste cosuri, dar cu consistenta tare si niste mancarimi groaznice, de vreo 3 luni in zona genitala. Cand folosesc Fluocinolon imi dispar, apoi dupa cateva zile imi apar altele. Nu am intretinut relatii sexuale niciodata. Dati-mi un raspuns, ce credeti ca este? Va multumesc anticipat!
3 comentarii
daca te razi cu bigul risti sa fie cosuri si asta e un semn bun
buna. am cam aceeasi problema doar k nu ma mananca.. ai gasit vreun raspuns ptr asta? un medicament..unguent..
daca dispar si reapar totusi e un semn bun mie imi apar si doar cu o vizita la doctor mai imi dispar, dar trb neaparat sa va duceti la doctor, k eu sunt doar bolnavioara ca si voi, dar cu ceva mai sever
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1mancarimi vaginale
- 15O recomandare si un sfat
- 3Mancarime in zona genitala
- 2mancarimi in jurul capului penisului si usturari la urinare
- 3Usturimi, mancarimi exfoliere piele pe capul penisului
- 2bubite in zona genitala care ma mananca
- 9pata pe picior in zona genitala si mancarimi
- 5bube si macarimi zona genitala
- 1Mancarime si eruptii zona genitala
- 2mancarimi dupa act sexual
- 4Scurgeri, mancarimi vaginale
- 5Ganglioni (de marimea unui bob de fasole) in zona genitala.. tratament?
- 1probleme in zona genitala
- 1Iritaţii?
- 0Bubițe roșii cu mancarimi
- 0Mancarimi penis urmate de o besica
- 2Infecție în timpul sarcinii
- 1Mancarime zona genitala
- 3Rana deschisa pe perineu (infestata cu hpv)
Mai multe informații despre: bubite in zona genitala mancarimile in zona genitala