ce se intampla?
buna ziua!pe data de 25 feb mi-am inceput viata sexuala ne am protejat insa luna urmatoare mi a intarziat menstruatia cu 2 zile.in feb venise pe 9 iar luna aceasta pe 11.e posibil ca ceva sa nu fie ok?mentionez deasemenea ca in ultimele 6 luni menstruatia era regulata.va multumesc!
4 comentarii
Nu te speria, nu e nimic in neregula..
buna!. luna aceasta mi a intarziat menstruatia 2 zile..deja ma simt cam rau in sensul ca ametesc imi amortesc foarte repede picioarele si am niste scurgeri de culoare galbena.ma intreb daca poate fi vorba de o sarcina desi ne am protejat sau e altceva.astept un raspuns
aparitia menstruatiei este un indiciu sigur ca nu sunt insarcinata?asta tinand cont ca iau anticonceptionale artizia de 2 luni deja..
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6Pot sa iau pilule ca sa imi intarziu ciclul?
- 3N a venit ciclul!
- 3intarziere menstruatie
- 4vreau un sfat, va rog.. sunt insarcinata?
- 5ampicilina afecteaza sarcina?
- 4as putea fi insarcinata?
- 1nu-mi vine CM
- 6menstruatie intarziata sau sarcina?
- 0intarziere menstruala
- 3ajutati-ma cu niste pareri, menstruatia mi-a intarziat = sarcina?
- 3o umflatura in vagin
- 1Menstra intarziata
- 1Ciclu intarziere
- 0Probleme cu menstruatia!
- 6Ciclu menstrual intarzie de aproximativ 10 zile
- 0Menstruatie întârziată
- 1Întârziere cm aproape 2 zile
- 0Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
